Пак аз , но за Струма

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Пак аз , но за Струма

Post by sto100jan »

Другари ,
Като единствен , май , каякар , макар и широководен от Перник надолу , имам проблем да си намеря дружка , за да спуснем Струма от Кресна надолу до...Левуново , да речем , че по-надолу е вече Гръчко . Бях се уговорил с Иван Льо Франсе за някой следобед , но той е нападнат от рафтингари , и не може да ми обърне внимание засега . Аз досега не съм карал по река с истинско течение , и не че ме е страх , но малко ме е страх сам да се пусна . Ако на никой не му се гребе по този скучен за вас участък , пак ще съм благодарен за някакви съвети относно евентуални баражи , бързеи и т.н.. Иначе , транспорт-репатриране ще подсигуря . Хубаво ще е да го направя този уикенд , докато рибарите на са си провесили х....вете в шубраците покрай реката . Не , че е фатално , с тях поне като се псуваме се разбираме от първия път , за разлика от тия п.....си окулу Чирномориету.
Та , ако някой иска - бих бил много радостен 8-)
И после ке се черпиме баш как си требва :lol:
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Пак аз , но за Струма

Post by manev »

sto100jan- не задръж топката малко че струма е височка. предполагам от другия месец по често ще се навъртаме там. Така че ще може и малко с "водата" да поработим ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Пак аз , но за Струма

Post by sto100jan »

Ами аз задържах топката известно време , и днес следобед се пуснах от Градешница до Петричкия мост . Значи тоя участък може и със ситонтоп да се мине без да се обърне човек , дори и на баражите , при тая силна вода . Само при Мамин Кольо пренесох каяка , щото наистина не го знаех какво представлява тоя бараж . А иначе покесих в дефилето , щото Сер гея нали се возеше на рафт , после кавалкадата със сините лампи само дето не ни издуха в канавките :evil:
Въобще , малко офтопик , дали е нормално , когато един премиер на държава , колкото половин Москва , или 1/3 Истанбул тръгне да си топи дупето , да се парализира движението по стратегически път :?:
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Пак аз , но за Струма

Post by manev »

ае са и ти като бабичките...
Човека за ранга си беше дошъл с 3 коли ..което е малко. Показноста можеше да е и по- голяма. Да не забравяме че все пак е премиер това и протокола си важи за всички.
Евала за Струма и все пак стой далече от бентовете. ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Locked